Uğur Timurçin
Daha Kaliteli Yaşam İçin…

Eğitim Şart!…

Nisan 7th 2011 İşletme Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Projeler - 2011

Evet!… Daha kaliteli yaşam için eğitim şart. Yeni bilgiler, yeni uygulamalar ve yeni çalışmalar gerçekleştirebilmek amacıyla, eğitimlere katılmaya devam ediyorum.

Bu kapsamda; 2010 yılı sonunda KOSGEB ile İŞKUR’un organize ettiği “Girişimcilik Kursu” ve Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın düzenlediği “Proje Döngüsü ve Proje Yönetimi” başlıklı eğitimlerine katıldım. Burada aldığım bilgi ve kazandığım uygulamaları, şimdilerde İşletme Koçluğu yaptığım firmalarda yada bağımsız taleplere proje yazımı konusunda destek vererek geliştiriyorum. 2011 Mart’ı içerisinde, MESA Etiket için “Üretim Verimliliğinin Arttırılması için Teknolojik İyileştirilmesi” adıyla hazırladığımız projeyi KOSGEB’e teslim etmiş bulunuyoruz.

KOSGEB, GEKA ve diğer proje yazılımlarını, çalışma alanım içerisine aldığımı söylemeliyim. İhtiyaç duyan dostlarım ve firma yetkilileri, iletişime geçerlerse, onlara proje yazımı konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
gerekligerekli - yayımlanmayacak


Yorum Yap & Fikrini Paylaş

                 
 
 
 
 
 
 
 
Ocak 2011 başında, Güneşpan Panel Radyatör Genel Müdürü Sayın Mustafa Altınok ile birlikte yaptığımız değerlendirme ve eğitim planı çerçevesinde 5 aşamalı bir eğitim seferberliği başlattık. 35 kişilik katılımcı listesinde, firmanın farklı kademelerinde görev yapan isimlere yer verdik.
Eğitim başlıklarını aşağıda belirteceğim ancak öncelikle söylemek isterim ki, yapılan uygulamalar ve grup çalışmaları, katılımcı arkadaşlarımızın, hem farkındalıkları arttırmış hem de her […]

Önceki Yazılar

Azizoğlu Gıda, Burdur’da 45 yıldır faaliyet gösteren, sucuk, pastırma üretimi ve satışı yapan bir aile şirketi. Babadan oğula geçen bir aile kültürü. Ama büyümek ve ülke genelinde tanınmak istiyorlar. Firma sahibi Sn. Selahadtin Yarar ile yaklaşık 1 yıl önce KOSGEB’in Bemar Kariyer Okulu ile birlikte düzenlediği ve konuşmacı olarak katıldığım “Müşteri Psikolojisi” seminerinde tanışmıştım. Vizyon sahibi, […]

Sonraki Yazılar