Uğur Timurçin
Daha Kaliteli Yaşam İçin…

Burdur M. Akif Ersoy Üni. Gölhisar MYO’nda seminer…

Nisan 7th 2011 Kariyer Koçluğu, Projeler - 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Mart 2011 günü, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin katılımıyla bir seminer gerçekleştirdik.  İş arkadaşım Sn. Güngör Özcan ile birlikte konuşmacı olarak katıldığımız seminerde, “Toplam Kalite Yönetimi ve Kaizen” ve “Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolu” başlıklarında sunumlar yaptık. 2 sertifikanın verildiği seminerde tecrübelerimizi paylaştık ve onları iş yaşamına bir adım daha yaklaştırdık.

150 kişilik bir öğrenci katılımıyla gerçekleşen semineri düzenleyen hocalarımızdan Serkan Yücel’e, gösterdikleri misafirperverlik ve destek için bir kez daha teşekkür ediyorum.

 
gerekligerekli - yayımlanmayacak


Yorum Yap & Fikrini Paylaş

Azizoğlu Gıda, Burdur’da 45 yıldır faaliyet gösteren, sucuk, pastırma üretimi ve satışı yapan bir aile şirketi. Babadan oğula geçen bir aile kültürü. Ama büyümek ve ülke genelinde tanınmak istiyorlar. Firma sahibi Sn. Selahadtin Yarar ile yaklaşık 1 yıl önce KOSGEB’in Bemar Kariyer Okulu ile birlikte düzenlediği ve konuşmacı olarak katıldığım “Müşteri Psikolojisi” seminerinde tanışmıştım. Vizyon sahibi, […]

Önceki Yazılar

Birsüredir “home office” olarak yürüttüğüm çalışmalarıma, 01.04.2011 Cuma günü itibarıyla Pamukkale Üniversitesi Teknokent’te tuttuğum yeni çalışma ofisimde devam edeceğim.

Bu gelişmeyi; tüm dostlarım, iş arkadaşlarım, çözüm ortaklarım, müşterilerim ve öğrencilerimle paylaşmaktan mutluluk duyar, herkesi yeni yerime beklerim.

Sonraki Yazılar