Uğur Timurçin
Daha Kaliteli Yaşam İçin…

Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde Seminer

Mayıs 14th 2011 Öğrenci Koçluğu, Projeler - 2011

 

 Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü kurucusu, sevgili kardeşim Fatih Doğruyol ve ekibinin organize ettiği seminer için Erzurum’daydık.

 07 Mayıs 2011 Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz etkinliğin ilk bölümünde sevgili Fatih, geleceğin liderlerine yol gösteren bir sunum gerçekleştirdi. Liderlik kavramını, “Genç Liderler”in bakış açısı ile anlattı.

2. bölümde ben de, “İnsan Kaynakları Yönetimi” başlığında bir sunum gerçekleştirdim.  Bu seminerle; hem farklı bölümlerde okuyan öğrencilerden, kariyerlerini “İnsan Kaynakları Yönetimi” alanını seçeceklere, alan ile ilgili teorik ve pratik bilgiler kazandırma, hem de katılan öğrencilere iş yaşamına girerken karşılarına çıkacak “İnsan Kaynakları Birimleri” ile nasıl bir iletişim kurmaları konusunda tecrübelerimi paylaştım.
gerekligerekli - yayımlanmayacak


Yorum Yap & Fikrini Paylaş

  
 Ulus İnşaat, 2010 yılında aldığı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem yeterliliğini, Mart 2011’deki ara denetimde kanıtladı.
İnşaat sektöründe 10 yılın üzerinde faaliyet gösteren firmamız, kurduğu sistemle “süreç yönetimi”ni benimsemiş, sistem yeterliliklerini başarıyla yerine getirmeye devam etmektedir.
 
 

Önceki Yazılar

 

Denizli Genç İşadamları Derneği üyeleri ile 11 Mayıs 2011 akşamı bir paylaşım toplantısında buluştuk. Başkanımız, Sn İlker BAŞKAYA ve hem dernek üyesi hem de dernek hukuk müşaviri dostumuz Sn. Aysun NALBANT hanımefendinin girişimleri ve organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe, iş arkadaşım Sn Güngör ÖZCAN ile birlikte konuşmacı olarak katıldık.

İlk bölümde Güngör Bey, “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma” başlığı […]

Sonraki Yazılar