Uğur Timurçin
Daha Kaliteli Yaşam İçin…

DEGİAD’ta Paylaşım Toplantısı

Mayıs 14th 2011 İşletme Koçluğu, Projeler - 2011

 

Denizli Genç İşadamları Derneği üyeleri ile 11 Mayıs 2011 akşamı bir paylaşım toplantısında buluştuk. Başkanımız, Sn İlker BAŞKAYA ve hem dernek üyesi hem de dernek hukuk müşaviri dostumuz Sn. Aysun NALBANT hanımefendinin girişimleri ve organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe, iş arkadaşım Sn Güngör ÖZCAN ile birlikte konuşmacı olarak katıldık.

İlk bölümde Güngör Bey, “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma” başlığı altında; aile şirketlerinin genel yapısı, ömrü, işleyiş şekli ve kurumsallaşmasına adına yapılması gerekenler üzerinde tecrübelerini ve bilgilerini paylaştı.

İkinci bölümde ise, bugünün yöneticilerinin ve işverenlerinin, geleceğin liderleri olabilmeleri amacıyla,  bugünden “kendini gerçekleştirebilmeleri” için bazı sorular sorarak, kişisel farkındalıklarını sağlayamaya çalıştık.

Bu etkinliği gerçekleşmesini sağlayan değerli başkanıma, organize edilmesinde büyük bir paya sahip olan değerli dostumuz Sn. Aysun Hanım’a, gerçek bir misafirperverlik gösteren ve bizleri ağırlayan ve hizmet veren sevgili Özlem Hanım’a ve Fatih Bey’e sonsuz teşekkür ederim.
gerekligerekli - yayımlanmayacak


Yorum Yap & Fikrini Paylaş

 
 Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü kurucusu, sevgili kardeşim Fatih Doğruyol ve ekibinin organize ettiği seminer için Erzurum’daydık.

 07 Mayıs 2011 Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz etkinliğin ilk bölümünde sevgili Fatih, geleceğin liderlerine yol gösteren bir sunum gerçekleştirdi. Liderlik kavramını, “Genç Liderler”in bakış açısı ile anlattı.

2. bölümde ben de, “İnsan Kaynakları Yönetimi” başlığında bir sunum gerçekleştirdim.  Bu seminerle; hem farklı bölümlerde okuyan öğrencilerden, kariyerlerini […]

Önceki Yazılar

2012 başından bu yana çalışmalarımı devlet destekleri ve hibeleri üzerine yoğunlaştırdım. Özellikle KOSGEB’in destekleri ile ilgili farklı şehirler de proje yazımı ve yönetimi çalışmaları gerçekleştirdim.

2012’in 2. yarısından itibaren çalışmalarımı İç Anadolu Bölgesi’ne kaydırmaya başladım. Gerek eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı gerekse proje yazma ve yönetimi çalışmalarını bu bölge ağırlıklı olmak üzere devam ediyorum.

Bu kapsamda, ilk […]

Sonraki Yazılar